Güzel İlahiler

İlahi okumayı ve dinlemeyi sevenlere içerik sunan uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.4 MB
  • Version 1.1
  • Dil TR / EN
  • Firma androappss
Güzel İlahiler, uygulaması ile artık en sevdiğiniz, söylemek istediğiniz ama sözlerini bulamadığınız tüm ilahiler cebinizde. Defterlere, cebinizde yada çantanızda okunmayacak hale gelen kağıt parçalarındaki artık ihtiyacınız kalmayıp hem okuyup hem dinley

Güzel İlahiler, uygulaması ile artık en sevdiğiniz, söylemek istediğiniz ama sözlerini bulamadığınız tüm ilahiler cebinizde. Defterlere, cebinizde yada çantanızda okunmayacak hale gelen kağıt parçalarındaki artık ihtiyacınız kalmayıp hem okuyup hem dinleyebileceğiniz bir uygulamadır.

Bu uygulama ile istediğiniz ilahinin sözlerine anında ulaşa bileceksiniz. Bir dost meclisinde size dönüp güzel bir ilahi söyle de dinleyelim dediklerinde hangi ilahi söylesem diye düşünmenize gerek kalmadan cep telefonunuzdan istediğiniz ilahinin sözlerini açarak ilahinizi rahatlıkla okuyabileceksiniz.

Uygulamanın içerisindeki ilahiler alfabetik sıraya göre dizilmiş olduğundan aradığınız ilahiye en kısa ve kolay yoldan ulaşabilmenizde mümkün olacaktır. Sesli olarak dinleme seçenekleri de mümkün olan bir uygulamadır.

Daha Fazla Göster
Güzel İlahiler indir